Header Ads

Від синців допоможе бананова шкірка
— У домашній аптечці завжди маю ефірну олію перцевої м'яти. Допомагає від синців, — каже 49-річна Юлія Василишина з міста Коростишів Житомирської області. — Внук як тільки виходить гуляти, повертається із забоями. То на роликах упав, то на футболі об штангу вдарився. Біль минає швидко, а синець залишається. gazeta.ua


Крапає олію на ватку і примотує пластирем. Спочатку ранка трохи поколює, але це швидко минає. Пальцями втирає олію в шкіру. Мастить так двічі на день.

— Щоб охолодити забите місце, не обов'язково прикладати лід. Можна й бананову шкірку. Відрізати шматок свіжої за розміром синця і прикласти на півгодини. Якщо невеликий — приклеїти пластирем. Робити так двічі-тричі на день.

Також допоможе цибулина. Зняти прозору тонку плівку і прикласти до хворого місця, зав'язавши бинтом. Або порізати 50 грамів петрушки і залити склянкою горілки. Намочену вату прикладати до синця.

— Якщо синець під оком, роблю крохмальну "кашку". Там горілкою не помастиш і цибулю не приклеїш. Зі столової ложки крохмалю й води роблю густу суміш. Мастю нею синець тричі на день.

Синець зникає не одразу. Спочатку він червоний, через день стане синьо-фіолетовим. Потім зеленіє, жовтіє і тоді зникає. Якщо лікувати одразу, мине через три дні. Як нічого не робити, залишається до двох тижнів.

Автор: Катерина РОМАНЧУКДЖЕРЕЛО: GAZETA.UA
'; (function() { var dsq = document.createElement('script'); dsq.type = 'text/javascript'; dsq.async = true; dsq.src = '//' + disqus_shortname + '.disqus.com/embed.js'; (document.getElementsByTagName('head')[0] || document.getElementsByTagName('body')[0]).appendChild(dsq); })();